رنگ سال 2023 چیست؟

شرکت پنتون pantone که مرجع جهانی است حدود دو دهه است که هر سال یک رنگ را به عنوان رنگ سال اعلام و معرفی می کند. هر ساله بعد از اعلام رنگ سال، افراد سعی می کنند دکوراسیون منزل، لباس و لایف استایل خود را بر اساس رنگ سال به روز کنند. رنگ سال 2023 به گزارش شرکت پنتون، رنگی از گروه رنگهای قرمز به نام viva magenta اعلام شد. رنگی که نشاط و قدرت را آشکارا نشان می دهد.

رنگ سال 2023 ویوا مگنتا اعلام شده توسط پنتون

رنگ سال 1402 – viva magenta

ویوا مگنتا به عنوان رنگ سال 2023 انتخاب شده است که رنگی جدید و سرزنده است. و سایه ای از رنگ قرمز دارد. رنگی که قدرتمند و توانمند است. ویوا مگنتو رنگی تپنده است که شجاعت، جسارت و شور و نشاط را نشان می دهد.

رنگ ویوا مگنتو رنگ سال 2023 و نمونه ی گل

بر اساس گفته های شرکت به دنبال رنگ هایی با الهام گرفتن از طبیعت هستند. رنگ ویوا مگنتا از رنگ قرمز کوشینال الهام گرفته شده است که یکی از قوی ترین و درخشان ترین رنگهای جهان است. قرمز متحرکی که روح سرکشش را بدون محدودیت ابراز می کند. ویوا مگنتا با فراخوانی نیروهای طبیعت، روح ما را تقویت کرده و به ما کمک می کند تا قدرت درونی خود را بسازیم.

ویوا مگنتا رنگی جدید و سرزنده است. به تعبیر پنتون، رنگ سال 2023 ترکیبی از قرمز آتشین رو به زرشکی است که تعادلی بین رنگ گرم و سرد را ایجاد کرده است. اما وقتی به جزئیات این رنگ توجه کنیم، شاید کمی سرخابی و حاله ای از بنفش را نیز در آن ببینیم.

رنگ ویوا مگنتا viva magenta در لباس و فشن

آیزمن به عنوان مدیر اجرایی شرکت پنتون اعلام کرد: ویوا مگنتا به روشی شجاعانه و بدون هیچ تهاجمی قدرت و نیرو را انتقال می دهد. و می تواند بر هر چیزی چیره شود. رنگی که نشاط را با خود به همراه دارد و سیگنال جدیدی از قدرت را نشان می دهد. چیزی که همه برای داشتن آینده ای خوش بینانه تر به آن نیاز خواهیم داشت.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.